Köszöntő

iskola_gyor_lehotzkyÖRÖMHÍR

Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

„AHOL ÖRÖM A TANULÁS ”

Nagy szeretettel üdvözlöm Önt!

Lehotzky Józsefné vagyok, 32 éve pedagógus, az intézmény igazgatója.

Ezt az intézményt azért hoztuk létre, hogy nevéhez híven, a gyerekek számára a tanulást  és az iskolai éveket örömtelivé tegye. Mindeközben minőségi tudást, keresztény értékeket adunk át, és sikerélményt, nyugodt légkört biztosítunk tanulóink számára.

FELEKEZETKÖZI, KERESZTÉNY INTÉZMÉNY VAGYUNK.

Keresztény felekezeti elkötelezettségünk nincs, az iskola nem egy adott egyház tanait képviseli. Azokat a keresztény igazságokat tanítjuk, melyeket  minden keresztény egyház egységesen elfogad. Több keresztény egyházból, felekezetből  látták jónak a családok, hogy ide írassák be gyermeküket, mert az alapvető keresztény értékeink és elveink közösek. Természetesen szívesen látjuk azokat a gyerekeket és szülőket is falaink között, akik, bár maguk nem keresztények, de elveinkkel egyet tudnak érteni.

Telephelyeink működnek:

Győrben általános iskola a Puskás Tivadar u. 37-39. C. szám alatt

Győrben óvoda a Kossuth u. 24. épületben.

Győrben óvoda a Puskás Tivadar u. 37/D. épületben.