Suli-kóstoló alkalmak

Szeretettel várjuk az iskolánk iránt érdeklődő leendő első osztályos gyerekeket és szüleiket a suli-kóstoló alkalmakra 2021. március 3-án, 10-én, 17-én és 24-én 16:00 órai kezdettel!

A suli-kóstoló alkalmakon van lehetőség megismerkedni a leendő tanító nénivel, a leendő osztálytársakkal, az iskolával. Amíg a gyerekeknek foglalkozást tart a tanító néni, addig az új szülőknek az igazgató tájékoztatást tart az iskoláról.

A részvétel nem jelent iskolánk melletti elkötelezettséget.

Ám, ha iskolánkba szeretnék íratni gyermeküket, akkor minimum 2 alkalommal kérjük, hogy vegyenek részt a suli-kóstolón, majd egy megbeszélt időpontban üljenek le egy ismerkedő beszélgetésre a leendő tanító nénivel. (személyesen vagy online)

Amennyiben minden résztvevő örömmel tekint az iskolai felvételre, az iskolába be lehet iratkozni legkésőbb 2021. április 16-ig.

Az alkalmakat az egészségügyi- és biztonsági előírásoknak megfelelően tartjuk. Kérünk minden résztvevőt a szájmaszk használatára, a kézfertőtlenítésre, a távolságtartásra!

suli-kóstoló plakát iskolai 2021március