Várható programjaink

Jótékonysági bál az iskoláért!

Kedves szülők, a Fény család szervezésében kerül megrendezésre a soron következő közösségi alkalmunk. A táncest nem csak felhőtlen kikapcsolódásra teremt lehetőséget, hanem arra is, hogy ismételten, kötetlen módon, egymást jobban megismerjük, összebarátkozzunk. Várunk minden kedves Szülőt, felnőtt családtagot ezen az estén! A belépők árából befolyt összeg az iskolában a TANTAKI interaktív tananyag házi feladat számára történő megvásárlására lesz fordítva. TEHÁT SZÓRAKOZVA TUD SEGÍTENI, AKI ELJÖN! jotekonysagi_tancest_a4_mail (2)       Kérjük, hogy mindenki készüljön enni- és innivalóval, hozzanak szúnyog- és kullancsírtó szert és  esőkabátot. Amennyiben esetlegesen a kirándulás a rossz idő miatt elmarad, azt az iskolai honlapon (www.oromhir-iskola.hu) előre jelezni fogjuk. Ebben az esetben tanítás lesz az iskolában.   Várva a személyes találkozást mindenkivel, szeretettel:   Lehotzky Józsefné ig.