KIS JUDÓSOK VERSENYE AZ ÖRÖMHÍR ISKOLÁBAN

A győri Örömhír Általános Iskola diákjai tanórai keretek között mind a nyolc évfolyamon heti két alkalommal ismerkednek a judo sporttal, már második éve.

Alapvető cél, hogy a tanulók a változatos mozgás mellett elsajátíthassák, elmélyíthessék a judo gyakorlása által a harcművészetek alapjául szolgáló önfegyelmet, tiszteletet, társaikra való odafigyelést, amely értékek az Örömhír Iskola szellemiségének is szerves részei. Az iskola és a Nicsi Judo Club Egyesület nevelési elvei így egymást erősítve támogatják a növendékek személyiség fejlődését.

December 15-én a Nicsi Judo Club Egyesület az Örömhír Iskola alsó tagozatos diákjainak háziversenyt rendezett, amely során a tanulók versenykörülmények között próbálhatták ki eddig megszerzett tudásukat. A gyerekek a verseny végén sok-sok sikerélménnyel és csillogó érmekkel térhettek haza.

1-2 osztály érmesei:

judo

3-4 osztály érmesei:

judo2